Hakkımızda

Temelinde Toplam Kalite Anlayışı, Zamanında ve Kaliteli Üretim

1993 yılında Sakarya' da kurulan Ekmay Makina , halen 1.000 m2 kapalı sahası bulunan işyerinde; torna tezgahları, frezeler, matkaplar ile bunun yanında CNC torna , CNC işleme merkezi ve CNC tapping center tezgahları ile çeşitli makina yedek parça imalatları , özel imalatlar ve isteğe yönelik makina imalatları ile sektöre hizmet etmektedir.

İmalat

İmalatlarımız esnek olarak, müşteri talepleri doğrultusunda yüksek miktardaki siparişlere cevap verdiği gibi aynı zamanda az miktarda gelen özel siparişleri de karşılamaktadır. Dişli çark ve yedek parça imalatlarında fason işler yapılmaktadır.

Hedefimiz

Temelinde Toplam Kalite Anlayışı bulunan,
Müşteri Memnuniyeti esasına dayanan,
Zamanında üretimi esas alan kaliteli üretimler gerçekleştirmektir.

Kalite
100%
Müşteri memnuniyeti
98%
Zamanında Üretim
100%
Toplam Kalite
97%
HİZMET VERDİĞİMİZ

SEKTÖRLER

Otomotiv Sektörü Yedek Parça Üretimi

OTOMOTİV

Otomobil, otobüs vb. otomotiv araçlarına ait parçaların üretilmesi noktasında tam donanımlı makine parkurumuz ve yüksek üretim kalitemiz ile çözüm sağlıyoruz.

Medikal Yedek Parça Üretimi

MEDİKAL

Medikal ve tıp sektöründe kullanılan parçaların üretilmesi noktasında tam donanımlı makine parkurumuz ve yüksek üretim kalitemiz ile çözüm sağlıyoruz.

Beyaz Eşya Yedek Parça Üretimi

BEYAZ EŞYA

Buzdolabı, Çamaşır Makinası vb. beyaz eşyalara ait parçaların üretilmesi noktasında tam donanımlı makine parkurumuz ve yüksek üretim kalitemiz ile çözüm sağlıyoruz.

Havacılık Sektörü Yedek Parça Üretimi

HAVACILIK

Uçak, Helikopter vb. havacılık araçlarına ait parçaların üretilmesi noktasında yüksek üretim kalitemiz ile çözüm sağlıyoruz.

İş Güvenliği

İŞ GÜVENLİĞİ

İş Güvenliği Ekipmanları sektöründe kullanılan parçaların üretilmesi noktasında tam donanımlı makina parkurumuz ve yüksek üretim kalitemiz ile çözüm sağlıyoruz.

Yedek parça sektöründe geniş ürün yelpazesi

Ekmay Makina yedek parça sektöründe mümkün olan en geniş ürün yelpazesiyle beyaz eşya yedek parça imalatı ve çeşitli makina yedek parça imalatları yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen, istikrarlı yapısından taviz vermeyen Ekmay Makina yine bu ilke ışığında müşteri istek ve beklentilerine yönelik makina imalatları ve isteğe göre özel imalatlar ile sektöre hizmet etmektedir.