EKMAY MAKİNA

Hizmetlerimiz

Prototip Çalışması

Hava, Kara ve Denizde sivil ve savunma amaçlı kullanılan çeşitli araç ve ekipmanların mekanik parçaları, medical ekipmanların mekanik bazı parça ve aksamları, Çeşitli sanayi ve endüstriel makinalerin mekanik, hidrolik veya pnömatik sistemlerinin parça ihtiyaçları imal etmekteyiz.

Proje veya prototip bazlı uygulamalar geniş makina parkımız ile hassas işleme teknikleri kullanılarak yurt içinde saygın müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda imal edilmektedir. Tarım, matbaa, tekstil elektrik ve elektronik, otomotiv, hidrolik, oyuncak vb. gibi sektörlere numune prototip imalatı yapılmaktadır.

Yedek Parça İmalatı

Talepleriniz doğrultusunda, sizlerden gelen teknik resim veya numuneler ile her sektöre yönelik özel yedek parça imalatı ve CNC işleme hizmeti veriyoruz.

Mevcut ve süregelen talepleri projelendirerek prototip bazlı uygulamaları hassasiyet ve özenle işleyerek yurt içinde bir çok saygın müşterilerimizin ihtiyaçlarına sunuyoruz.

Kaynak & Montaj Atölyesi

Uzman kadromuzun teknolojiyi takip ederek oluşturduğu makine parkurunda, Kaynak atölyesi imalat süreçlerini, kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri taleplerine uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.

Üretim Danışmanlığı

Makina parçası imalatında, sektörel tecrübemiz ve kalifiye kadromuz ile üretim danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Otomotiv, Havacılık, Medikal ve Beyaz Eşya sektörleri başta olmak üzere yedek parça imalatı konularında çözümlerimiz ile yanınızdayız.